www.cvonline.hu

Számviteli Szakértő

  • A hirdetés 607 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Pénzügy-Számvitel területe budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

SZÁMVITELI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Kálvin tér, Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • havi, negyedéves és éves zárási tételek könyvelése, éves beszámoló készítésében közreműködés,
  • külső- es belső adatszolgáltatási feladatok ellátása, jelentések elkészítése,
  • számviteli szabályzatok készítése, a számviteli és pénzügyi szabályozottság biztosítása,
  • a számviteli törvény valamint a biztosítók speciális számvitelét szabályozó kormányrendelet alkalmazása.

Elvárások:

  • felsőfokú számviteli végzettség,
  • legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • pénzügyi rendszerek ismerete (Oracle Financials előnyt jelent),
  • magas szintű MS Office ismeret.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. szeptember 30-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő