www.cvonline.hu

Számviteli szakértő

  • A hirdetés 684 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Számviteli módszertan területre keresünk munkatársat Számviteli szakértő munkakörbe.

Feladatok:

  • Projektekben, termékfejlesztésben való részvétel,
  • tanácsadás számviteli kérdésekben,
  • IFRS és magyar számviteli szabályok követése, belső szabályzatok készítése,
  • részvétel az éves beszámolók elkészítésében,
  • a banki számviteli folyamatok kialakitása és ellenőrzése
  • részvétel az anyavállalati reporting müködtetésében, kapcsolattartás az anyavállalattal.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • minimum 4-5 éves számviteli területen, vagy könyvizsgálónál szerzett tapasztalat, (banki gyakorlat előnyt jelent),
  • nemzetközi és magyar számviteli ismeretek,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • határozottság, kreativitás, precizitás, önállóság
  • Kiemelkedő MS Excel ismeretek, MS Word felhasználói szintű ismerete

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol