www.cvonline.hu

Számviteli szakértő

  • A hirdetés 937 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Pénzügyi egysége budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Kálvin tér, Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Cégcsoporton belüli konszolidációs tételek könyvelése
  • Havi, negyedéves és éves zárási tételek könyvelése, éves beszámoló készítésében közreműködés
  • Külső- és belső adatszolgáltatási feladatok ellátása, jelentések elkészítése
  • Számviteli szabályzatok készítése

Elvárások:

  • felsőfokú számviteli végzettség
  • legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • pénzügyi rendszerek ismerete (Oracle Financials előnyt jelent),
  • magas szintű MS Office ismeretek,

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk - jövedelemigény megjelölésével - 2015. május 18-ig Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő