Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Számviteli szakértő

  • Frissítve 9 napja

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Számviteli módszertan területre keresünk munkatársat Számviteli szakértő munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Projektekben, termékfejlesztésben való részvétel,
  • tanácsadás számviteli kérdésekben,
  • IFRS szabványok alapján belső szabályzatok készítése,
  • részvétel a havi zárlati munkákban,
  • részvétel az éves beszámolók elkészítésében,
  • a banki számviteli folyamatok kialakítása és ellenőrzése
  • módszertani témákban kapcsolattartás az anyavállalattal

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • minimum 4-5 éves számviteli területen, vagy könyvvizsgálónál szerzett tapasztalat (banki gyakorlat előnyt jelent),
  • IFRS szabványok ismerete,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • határozottság, kreativitás, precizitás, önállóság
  • Kiemelkedő MS Excel ismeretek, MS Word felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Terület: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését az alábbi Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Munkavégzés helye Budapest V. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest