Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Számviteli Szakértő

  • Frissítve 11 napja

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Pénzügy-Számviteli területe

SZÁMVITELI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ, Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • biztosítási termékek specifikus számviteli elszámolásaihoz kapcsolódó feladatok (analitikus elszámolások ellenőrzése, könyvelési beállítások, kapcsolódó befektetési témák),
  • havi, negyedéves és éves zárási tételek,
  • a témában külső- és belső adatszolgáltatási feladatok ellátása, jelentések elkészítése,
  • kapcsolódó számviteli szabályzatok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú számviteli végzettség,
  • legalább 3-4 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • pénzügyi rendszerek ismerete (Oracle Financials előnyt jelent),
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • középfokú angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz és munkájával szemben mindig igényes,
  • önállóság, rendszerszemlélet jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. december 15-ig várjuk Karrierportálunkon!

Munkavégzés helye Budapest, Kálvin tér
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest