www.cvonline.hu

Számviteli Szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.04.
Hirdetés azonosító: 1005162

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan fejlődő megbízónk keres Számviteli Szakértőt csapatába - III. kerületi munkavégzéssel!

Feladatok:

- A vállalat-csoport tagvállalat számviteli politikájának és számviteli szabályzatainak készítése, aktualizálása
- A legjobb gyakorlatnak megfelelő, számviteli eljárások kidolgozása
- A vállalat-csoport döntés előkészítő anyagainak számviteli szempontú véleményezése
- Szakmai állásfoglalások készítése, szakmai támogatás nyújtása a vállalt-csoport tagvállalatai részére
- Részvétel IFRS szerinti egyedi beszámolóra történő áttérési feladatokban
- Munka-teamek működtetése, projektekben közreműködés.

Elvárások:

- számviteli szakirányú egyetemi / főiskolai végzettség
- számviteli munkához kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete
- a nemzetközi pénzügyi beszámolási standardok (IFRS) ismerete
- tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás
- magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek
- legalább 5 év szakmai tapasztalat
- kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
- céltudatosság, kreativitás, nyitottság az új ismeretek megszerzése iránt.

Előnyt jelent:

- számviteli szabályozási munkában szerzett tapasztalat
- a nemzetközi számviteli standardok alkalmazásában szerzett gyakorlati tapasztalat
- integrált számviteli-vállalatirányítási rendszer ismeret
- okleveles könyvvizsgálói képesítés
- multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlat
- ACCA, dip IFRS vagy IFRS mérlegképes könyvelő képesítés.

Amit kínálunk:

- szakmai fejlődés lehetősége
- dinamikusan fejlődő szervezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a