www.cvonline.hu

Számviteli szakértő [ST-DSZSZ01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.03.30.
Jelentkezési határidő: 2012.07.07.
Hirdetés azonosító: 409738

Focus consulting

Megbízónk

Budapesten található szolgáltató központ megbízásából keresünk új munkatársat Számviteli szakértő pozícióba azonnali kezdéssel.

Feladatok

- A különböző piac-specifikus pénzügyi/számviteli folyamatok megértése
- Részvétel a tesztelésben
- A teszteléshez szükséges inputok beszerzése
- Kapcsolattartás a külföldi leányvállalatokkal
- Szoros együttmükődés a Global Audit & Risk csapattal, valamint az auditáló céggel
- A potenciális kockázatok beazonosítása
- Javaslattétel a javításra
- Prezentációk elkészítése, adott esetben ezek előadása
- Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

- Főiskolai/egyetemi végzettség (gazdasági/pénzügyi/számviteli)
- Minimum 2-3 éves munkatapasztalat számviteli területen multinacionális környezetben
- Számviteli folyamatok ismerete
- Folyékony angolnyelv-tudás
- Felhasználó szintű informatikai ismeretek
- Jó kommunikációs képesség és kapcsolatteremtő képesség
- Erős analitikus képességek
- Pro aktív hozzáállás, rugalmasság, terhelhetőség

Előny

- Mérlegképes könyvelői végzettség
- Auditor tapasztalat
- SSC/BSC-ben szerzett tapasztalat
- SAP ismeret

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió