www.cvonline.hu

Számviteli szakember

  • A hirdetés 788 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Számvitel Főosztályra, Befektetések kezelése és Nostro Rekonsziliálás Osztályra keresünk munkatársat Szenior könyvelő munkakörbe.

Feladatok:

  • A kisebb, egyszerű profilú leánycégek könyvelésének önálló vitele
  • Mérlegkészítés
  • Adóbevallások önálló készítése
  • Befektetésekkel kapcsolatos angol nyelvű csoport szintű utasítások értelmezése és a bevezetésben való részvétel
  • Anyavállalati jelentések határidőre történő összeállítása
  • Számvitelt érintő projektekben aktív részvétel
  • Kapcsolattartás és együttműködés a pénzügyi divízió többi munkatársával illetve más osztályok munkatársaival

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Számviteli területen szerzett több éves tapasztalat
  • Magabiztos, jó angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Kreativitás, erős problémamegoldó képesség
  • Jó terhelhetőség, elkötelezettség
  • Magas szintű Excel, World felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • Adószakértői végzettség
  • Adójogszabályok naprakész ismerete
  • Anyavállalati jelentések elkészítésében szerzett tapasztalat
  • IFRS ismerete

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol