www.cvonline.hu

Számviteli szakember

  • A hirdetés 519 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Számviteli területre keresünk munkatársat Számviteli szakember munkakörbe.

Feladatok:

  • Lízingcégek napi könyvelésének önálló vitele
  • Időszaki zárásokban részvétel
  • Konszolidációs tételek egyeztetése az anyavállalattal
  • A hazai és nemzetközi számviteli szabályoknak megfelelő mérlegbeszámolókkal kapcsolatos feladatokban való részvétel
  • Anyavállalati adatszolgáltatásban közreműködés
  • Egyéb számvitelt érintő feladatokban aktív részvétel
  • Kapcsolattartás és együttműködés az anyavállalat illetve más osztályok munkatársaival
  • Könyvvizsgálatokban, belső ellenőrzésekben és hatósági vizsgálatokban történő közreműködés
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályváltozások folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Felsőfokú (gazdasági) végzettség
  • Minimum 3 év számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office használat

Előnyt jelent:

  • Lízing cégnél szerzett tapasztalat
  • IFRS gyakorlat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • AdviseSoft ismeret

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.