www.cvonline.hu

Számviteli szakelőadó

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A bejövő számlák és egyéb fizetési kötelezettséget jelentő bizonylatok igazoltatása, könyvelése;
  • Adó és számviteli szempontú ellenőrzések elvégzése
  • ÁFA riport előállításához a megelőző ellenőrzések elvégzése
  • Banki és egyéb pénzforgalmi könyvelési tételek könyvelése
  • Könyvelési egyeztetések, ellenőrzések elvégzése
  • Negyedéves könyvvizsgálathoz leltárak készítése
  • Ellátja a szállítókkal kapcsolatos folyószámla-egyeztetést;
  • Közreműködik az évközi és éves zárás feladatainak megvalósításában;
  • Tevékenységéhez kapcsolódóan biztosítja a szükséges adatszolgáltatást.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú állami iskolai végzettség (közgazdasági/gazdasági).
  • Szakirányú felsőfokú szakmai képesítés (mérlegképes könyvelői képesítés)
  • Önálló, megbízható munkavégzés

Egyéb elvárások:

  • Szakmai ismereteken alapuló határozottság,
  • Határidők pontos betartása, előírások pontos követése,
  • Folyamatszemlélet
  • Kezdeményező-, kapcsolatteremtő készség

A munkakör betöltésénél előnyt jelent

  • Könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Vonatkozó törvények, szabályozók, irányelvek ismerete
  • Vasúti ismeretek, területismeret

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. október 29.

Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő