www.cvonline.hu

Számviteli szakelőadó

  • A hirdetés 1051 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Részt vesz az éves beszámoló, illetve a negyedéves és havi számviteli beszámolók összeállításához kapcsolódó feladatok ellátásában
  • Az időszaki zárásokhoz egyedi könyveléseket végez
  • Összegyűjti, ellenőrzi és/vagy elkészíti a jelentésekhez, kimutatásokhoz szükséges számviteli adatokat, tevékenységéhez kapcsolódóan biztosítja a szükséges adatszolgáltatások határidőre történő elkészítését
  • Végzi a területére vonatkozó törzsadat-karbantartást
  • Támogatja a könyvvizsgálati és egyéb ellenőrzéseket
  • Részt vesz a konszolidációs tevékenység támogatásában

Követelmények:

  • Középfokú állami iskolai végzettség
  • Felsőfokú számviteli képesítés
  • Számviteli, gazdálkodási munkakörökben eltöltött legalább 3 év szakmai gyakorlat

Egyéb követelmények:

  • Rendszerszemlélet
  • Nagyfokú pontosság
  • Megbízhatóság

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 5.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő