www.cvonline.hu

Számviteli szakelõadó - Budapest

  • A hirdetés 134 napja lejárt

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Számviteli szakelõadó

Budapest

Helység
Budapest

Terület
Pénzgazdálkodás, kontrolling, számvitel

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejû

Munkaidõ
Teljes munkaidõ

Vállalat

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek
eredményeként jött létre 2013-ban.
A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhetõ.
Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai
szolgáltatásokat.
Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV Csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek
eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában
is hangsúlyozottan tetten érhetõ. Ennek nyomán társaságunk a MÁV Csoport vállalatainak nyújt teljeskörû számviteli
szolgáltatást. Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel; várjuk jelentkezését.

Amit ajánlunk

  • Bejövõ számlák és egyéb fizetési kötelezettséget jelentõ bizonylatok igazoltatása, könyvelése.
  • Adó és számviteli szempontú ellenõrzések elvégzése.
  • ÁFA riport elõállításához a megelõzõ ellenõrzések elvégzése.
  • Banki és egyéb pénzforgalmi könyvelési tételek könyvelése.
  • Könyvelési egyeztetések, ellenõrzések elvégzése.
  • Negyedéves könyvvizsgálathoz leltárak készítése.
  • A szállítókkal kapcsolatos folyószámla-egyeztetés ellátása.
  • Közremûködés az évközi és éves zárás feladatainak megvalósításában.
  • Adatszolgáltatás biztosítása.

További információ

  • Középfokú állami iskolai végzettség (közgazdasági/gazdasági) és mérlegképes könyvelõi képesítés.
  • A munkakör betöltésénél elõnyt jelent:
  • Könyvelési területen szerzett tapasztalat.
  • Számítógépes alapismeretek (excel).
  • Vasúti ismeretek, területismeret.

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:

  • Vonatkozó törvények, szabályozók, irányelvek ismerete.
  • Szakmai ismereteken alapuló határozottság.
  • Nagyfokú monotonitás tûrõ képesség.
  • Határidõk pontos betartása, elõírások pontos követése.
  • Folyamatszemlélet.
  • Önálló, megbízható munkavégzés, valamint
  • Kezdeményezõ-, kapcsolatteremtõ készség.
  • Stabil, kiszámítható, munkahelyet kínálunk, hasonló tulajdonságokkal rendelkezõ munkatársat keresünk.

A munkavégzés helye: Budapest, a Népliget közelében.

Amennyiben felkeltettük érdeklõdését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a
Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

2016.09.06.

Bõvebb felvilágosítást ad
Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01/43-74

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő