www.cvonline.hu

Számviteli-pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 999 napja lejárt

 A HAJDU Infrastruktúra Szolgáltató Zrt.

 számviteli-pénzügyi ügyintéző

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Kimenő számlák készítése
  • Bejövő számlák rögzítése és könyvelése
  • Bank és pénztár kezelése, könyvelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás
  • Teljeskörű főkönyvi könyvelés
  • Havi és éves zárásban való közreműködés
  • Adóbevallások készítése

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)

A munkakör határozott időre szól, 2017. június 30-ig.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Nagy hagyományú magyar cégnél stabil munkahely.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.
  • A munkába járás vállalati busszal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megadással 2014. augusztus 31-ig az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás

Pf. 1.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű