www.cvonline.hu

Számviteli munkatársat

  • A hirdetés 1143 napja lejárt

keres

Feladatok:

  • készletforgalmi bizonylatok ellenőrzése, könyvelése
  • készletkezelő-helyek elszámoltatása és a készletállomány ellenőrzése,
  • készletekkel kapcsolatos főkönyvi feladások,
  • leltározási feladatok
  • külső és belső információs szolgáltatás,
  • kimenő számlák készítése

 Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • releváns könyvelői 3 éves tapasztalat
  • irodai szoftverek magabiztos használata (excel, word)
  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • rendszerben történő, logikus gondolkodás

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági ágazat ismerete
  • adózási ismeretek

Munkavégzés helye: Szekszárd - Várdomb

A jelentkezéseket magyar nyelvű önéletrajzzal, bemutatkozó levéllel és bérigény megjelöléssel várjuk

Kiértesíteni csak a személyes beszélgetésre behívott személyeket tudjuk, ezért akiknek nem küldünk értesítést legkésőbb  2014. február 28-ig, őket nem áll módunkban személyes beszélgetésre behívni.

Helyek Somogy
Baranya
Fejér
Bács-Kiskun
Pest
Budapest
Tolna
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő