www.cvonline.hu
Számviteli Munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.12.02.
Jelentkezési határidő: 2015.12.09.
Hirdetés azonosító: 998878
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Magyar tulajdonú nagykereskedelmi partnerünk számára keresünk SZÁMVITELI MUNKATÁRS munkakörbe az alábbi feladatokkal:

- Bejövő (szolgáltatási típusú), bank és vegyes számlák könyvelése
- Adminisztrációs feladatok, mint scannelés, bizonylat fűzés, bizonylatok iktatása, mennyiségi nyilvántartás és áruszámla összekapcsolás
- Tárgyi eszköz karton karbantartása
- Beszállítóval való egyeztetés
- Követeléskezelési riportok
- Vevőkkel való kapcsolattartás írásban magyarul és angolul
- Zárási feladatokban való részvétel
- Intrasat reportok készítése, feladása
- Éves zárásban való részvétel

Követelmények
- Könyvviteli szakképesítés (mérlegképes végzettség előny)
- Munkaszámos könyvelés ismerete
- Kommunikációképes angol (elsősorban írásban)
- Kereskedelmi szemlélet
- Monotonitás tűrés és komplex feladatok ellátására valóképesség
- ÁFA és Társasági törvény ismerete
- Könyvelőirodás vagy kereskedelmi blokkban szerzett tapasztalat előny

Szakmai továbbképzési lehetőségek
Kereskedelmi és értékesítési tapasztalati lehetőség
Jó hangulatú, fiatalos, dinamikus csapat