www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Budapesti központba, könyvelési osztályra

január elejei belépéssel

számviteli munkatársat

keresünk.

Feladatok

  • Projektcégek önálló könyvelése
  • Könyvelési részleg munkájának segítése

Elvárás

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (érvényes)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat pénzügy, számvitel, könyvelés területén
  • Önállóság, munkabírás, precizitás

Ajánlat

  • Kellemes munkahelyi környezet és csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Szakmai önéletrajzzal bővített jelentkezéseket fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő