www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.06.
Jelentkezési határidő: 2016.09.17.
Hirdetés azonosító: 986323
lejárt

Nemzetközi partnerünk budapesti üzleti szolgáltató központjába keres pályakezdő vagy 1-2 éves szakirányú tapasztalattal rendelkező számviteli munkatársat. A pályázók nemzetközi, fiatalos, modern munkakörnyezetre számíthatnak.

Számviteli munkatárs feladatai:

· Bejövő/kimenő pénzmozgások folyamatos figyelemmel kísérése
· Könyvelési feladatok
· Reklamációk kezelése
· Aktív kapcsolattartás a cég többi osztályával és a cég ügyfeleivel
· Részvétel a havi zárásokban

Várjuk friss diplomások és olyan felsőfokú végzettségűek jelentkezését, akik már rendelkeznek pénzügyi / számviteli tapasztalattal, leginkább könyvelés, számlázás, kontrolling, vagy kintlévőség-kezelés területén. Elvárás a proaktív hozzáállás, dinamizmus és rugalmasság, kiváló problémamegoldó, jó kommunikációs és analitikus készség, valamint folyékony angol nyelvtudás. SAP-ban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet ez a lehetőség, jelentkezz, s küldd el nekünk angol nyelvű, Word formátumú önéletrajzodat.