www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 510 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, keres a csapatába munkatársat az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Feladatok:

  • Kontrolling jelentések és elemzések összeállítása,

  • Projektek elszámolásának ellenőrzése,

  • A vállalat pénzügyi folyamatainak rendszeres elemzése,

  • ’Budget-controlling’ tevékenység,

  • Költséghatékonysági intézkedések bevezetése,

  • Negyedéves budget tervezésében való közreműködés,

  • Szerződések véleményezése pénzügyi szempontból.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség, vagy:

  • Felsőfokú végzettség és mérlegképes könyvelői vizsga,

  • Erős excel tudás (makrók, függvények),

  • Legalább 3 éves tapasztalat pénzügyi/számviteli területen,

  • Költség-tervezés, területén szerzett tapasztalat,

  • Proaktivitás, határozottság, önállóság,

  • Jó kommunikációs készség,

  • Analitikus és költség-szenzitív beállítottság.

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés (alapbér + juttatások),

  • Hosszú távú, stabil munkahely,

  • Színvonalas, változatos munka, szakmai fejlődés,

  • Kulturált munkakörnyezet és jó csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória Egyéb