www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 650 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Számlák könyvelése
  • Folyószámlák, főkönyvi analitikák egyeztetése
  • Havi riportok elkészítésében való aktív részvétel
  • Számviteli csapat erősítése magas szakmai színvonalon
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek végzése

Elvárások:

  • Számviteli szabályok naprakész ismerete
  • Könyvelési területen szerzett 2 év tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói MS Office ismeret
  • Nyitott, rugalmas, együttműködő személyiség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye:

Budapest-Vecsés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes fényképes, szakmai önéletrajzát, következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése

Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Vecsés
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol