www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Német tulajdonú, nemzetközi üzlethálózattal rendelkező divatcég budapesti központjába keres:

Számviteli munkatársat

Feladatai:

  • Teljeskörű főkönyvi könyvelés
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban
  • A könyvvizsgálat támogatása
  • Bevallások, statisztikák, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás bankokkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval és a német anyavállattal
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés, vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes szakmai német nyeltudás (teszteljük)
  • Axapta ügyviteli rendszer ismerete előny
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz, alapos munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság, csapatjátékos hozzáállás

Német és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével kérjük, a következő névre és címre küldje:

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Nézd meg most! Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német