www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 904 napja lejárt

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója,
ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő
sikeres magyarországi csapatunkba keresünk
munkatársat az alábbi pozícióba:

munkakörbe.

Feladat:

  • A társaság működésével összefüggő számviteli, pénzügyi feladatok ellátása
  • Pénztár, bank könyvelése
  • Szállító-vevő analitikák vezetésében, ellenőrzésében való közreműködés
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Utalás lista összeállításában való részvétel
  • Havi zárási feladatokban való részvétel
  • Társosztályokkal való együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági végzettség/ vagy regisztrált mérlegképes könyvelő
  • Pénzintézetnél szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete
  • Angol középfokú nyelvismeret szóban és írásban (előny)
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Proaktivitás
  • Strukturált, önálló munkavégzésre való képesség
  • Segítőkészség, csapatszellem
  • Terhelhetőség, flexibilitás

Pályakezdők vagy  1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő