www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 672 napja lejárt

Feladatok:

  • különböző iparágakban tevékenykedő ügyfelek teljeskörű könyvelése
  • kimenő, bejövő számlák, bankkivonatok könyvelése
  • bérszámfejtés, munkaügyi feladatok ellátása
  • havi zárások, adóbevallások elkészítése
  • könyvvizsgálatokban való aktív részvétel
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, ügyfelekkel
  • projektmunkákban való részvétel  (US-GAAP, IFRS beszámolók összeállítása)
  • SOX munkákon való részvétel

Elvárás

  • talpraesett, határozott fellépés
  • mérlegképes könyvelői képesítés, regisztráció minimum folyamatban
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Big 4-nál szerzett tapasztalat előny
  • angol és német középfokú nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

  • rugalmas munkaidő, részmunkaidő is lehetséges
  • jó munkahelyi légkör
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Távmunka / Otthoni munka
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő