www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 956 napja lejárt

Gép- és vasúti alkatrészek gyártásával foglalkozó cégcsoport keres nagy számlaforgalmú vállalkozásához

Számviteli munkatársat

Feladatok:

  • bank könyvelése,
  • banki átutalások kezelése,
  • beérkező számlák kezelése, iktatása.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos használata
  • monotónia tűrés
  • megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelv tudás

Amit kínálunk:

  • kellemes munkahelyi környezet
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • dinamikus, lelkes csapat

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát bérigény és a várható legkorábbi munkába állás időpontjával az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő