www.cvonline.hu

Számviteli Munkatárs

  • A hirdetés 1286 napja lejárt

Budapesti könyvelőirodába

számviteli munkatársat

keresünk teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • mikro- és kisvállalkozások teljes körű könyvelési feladatainak elvégzése
  • általános könyvviteli és adminisztratív munkák elkészítése
  • havi ÁFA, Intrastat és egyéb adatszolgáltatások önálló elkészítése
  • adófolyószámlák folyamatos egyeztetése, ellenőrzése
  • vevői, szállítói folyószámlák egyeztetése

Elvárások a pályázótól:

  • legalább 5 év teljes körű könyvelési tapasztalat
  • jártasság az ÁFA törvény mindennapi használatában
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, excel napi szintű használata
  • precíz, hatékony munkavégzés
  • a belső szabályzatok és munkamódszer elfogadó követése
  • kitartó, céltudatos hozzáállás

Előny:

  • könyvelőirodában szerzett többéves gyakorlat
  • integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett ismeret

A munkakezdés időpontja: azonnal

A munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

A szakmai önéletrajzokat kizárólag fizetési igény megjelölésével tudjuk befogadni, 2014. 04. 11–ig a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő