www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 302 napja lejárt
Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapest
Feladatok:

  • Kimenő pénzmozgások indítása és ellenőrzése
  • Elutasított kifizetések kezelése és a kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése
  • Más részlegekkel kapcsolatos elszámolások intézése
  • Elhatárolások elkészítése és könyvelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Havi zárásban való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi vagy számviteli végzettség előny)
  • 1-2 év könyvelői tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP tapasztalat
  • Pontos, alapos munkavégzés
  • Monotóniatűrés

Amit kínálunk:

  • Cafeteria, bónusz, 13. havi bér
  • Modern irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő