www.cvonline.hu

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 696572

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.
Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

A munkavégzés helye: Budapest, központi irodaház

Feladatok:

A cég pénzügyi, számviteli és kontrolling folyamatainak megismerését követően:

  • részvétel a könyvelési, számlázási és egyéb kapcsolódó folyamatokban
  • hosszabb távon kapcsolattartás az anyavállalati kollégákkal
  • adminisztratív teendők elvégzése

Profil:

  • közgazdasági egyetemi vagy pénzügyi-számviteli főiskolai végzettség
  • tanulmányok során szerzett számviteli ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten Excel-ismeret)
  • magas szintű német nyelvtudás
  • gépírási ismeret előnyt jelent
  • precizitás, pontosság
  • dinamizmus; lendületes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • 100 %-os utazási támogatás
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • karrierlehetőség egy stabil hátterű, nemzetközi cégnél

 Jelentkezni lehet:

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, az alább megadott címek egyikére juttassa el pályázatát, vagy  töltse ki online jelentkezési lapunkat! Kérjük, hogy jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja!

 Link megjelenítése

Postacím:
Lidl Magyarország Bt.
Személyzeti Osztály
1037 Budapest
Rádl árok 6.
  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja