www.cvonline.hu

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Nemzetközi cégek könyvelésével és
gazdasági adminisztrációjával foglalkozó tanácsadó cég

SZÁMVITELI MUNKATÁRSAT

keres.

FELADATOK:
•    Könyvelési feladatok teljes körű ellátása
•    Havi és éves adóbevallások készítése
•    Havi/éves zárások készítése
•    Beszámolók készítése
•    Kapcsolattartás az ügyféllel

ELVÁRÁSOK:
•    Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői képesítés
•    Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
•    Önállóság
•    Precíz, megbízható munkavégzés
•    Alapos, felhasználói szintű Word és Excel ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:
•    Szakmai és anyagi megbecsülés
•    Fiatal, dinamikus csapat
•    Átfogó gyakorlati tapasztalatok megszerzésének, elmélyítésének lehetősége

1443 Budapest, Pf. 228
Fax: 460-7490

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest