www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • Company_icon Chemaxon Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A munkakör betöltésének feltételei:

  • pénzügyi, számviteli ügyintézői végzettség vagy közgazdasági szakközépiskola
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat számviteli területen
  • a vonatkozó törvények, állásfoglalások naprakész ismerete
  • magas fokú MS Office ismeretek

Feladatok:

  • szállító és vevői számlák, banki kivonatok, pénztárak, időbeli elhatárolások és egyéb vegyes tételek könyvelése
  • útielszámolásokkal kapcsolatos számviteli feladatok
  • folyamatos egyeztetés a társosztályokkal
  • részvétel a tárgyi eszközök és készletek leltárellenőrzésében, leltár kiértékelésében
  • adóbevallások és kimutatások összeállítása, KSH riportok előkészítése
  • adatszolgáltatás a könyvvizsgáló és egyéb ellenőrző szervek felé
  • a főkönyvelő munkájának folyamatos segítése
  • egyéb ad-hoc jellegű feladatok elvégzése

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • felsőfokú szakirányú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma),
  • nemzetközi ügyletek könyvelésében szerzett tapasztalat.

Elvárások:

  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet
  • pontosság, önállóság
  • jó kommunikációs készség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • kiváló munkahelyi környezet
  • családbarát munkahely
  • versenyképes fizetés
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi asszisztens, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol