www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 14 napja lejárt

Széleskörű számviteli gyakorlattal rendelkezik, de szeretne megszabadulni a kötelező határidőktől? Többféle számviteli programrendszerrel dolgozott eddig, de szeretné megismerni a „túloldalt” is? Ha így van, akkor Önnek ajánljuk hirdetésünket:

Közel 3 évtizede számviteli szoftverfejlesztéssel foglalkozó cég keres

Számvitelhez értő munkatársakat
(teljes és részmunkaidős foglalkoztatásra is).

Feladatai közé tartozik:

  • partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • segítségnyújtás a programok használatához,
  • felhasználói igények egyeztetése, továbbítása a munkatársak számára,
  • iroda adminisztrációs teendőinek ellátásában való közreműködés.

Az önéletrajz mellett elküldött motivációs levélből derüljön ki számunkra, hogy mi ragadta meg hirdetésünkben, melyek azok a képességek, melyek alkalmassá teszik Önt a fenti munkakör betöltésére. Tájékoztató információként jelölje meg fizetési igényét.

Előnyt élvez az informatikai érdeklődéssel, ismeretekkel rendelkező pályázó.

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. ker., esetenkénti kiszállás budapesti partnerekhez.

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű