www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Több, mint egy évtizede sikeresen működő vállalat

számviteli munkatársat

keres.

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • precíz, pontos munkavégzés, logikus gondolkodás, ismeretek rugalmas fejlesztése
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • pályakezdő

Előny:

  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jelentős szakmai fejlődés a számvitel minden területén

Munkavégzés helye:
Debrecen

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior Project Manager

Trenkwalder Kft

Take the opportunity to work as junior project ...

Customer Service Agent (with fluent French OR German language knowledge)

Our multinational partner is looking for their ...

Customer Service/Helpdesk Team Leader