www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 82 napja lejárt

Több, mint egy évtizede sikeresen működő vállalat

számviteli munkatársat

keres.

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • precíz, pontos munkavégzés, logikus gondolkodás, ismeretek rugalmas fejlesztése
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • pályakezdő

Előny:

  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jelentős szakmai fejlődés a számvitel minden területén

Munkavégzés helye:
Debrecen

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő

Randstad Hungary Kft.

Autókölcsönzéssel foglalkozó nemzetközi partner...

HVG Állásbörze, Országos Képzési és Karriernapok

Számviteli munkatárs Kihívást jelentő feladatok...
Budapest, Pest

Junior számviteli munkatárs

PROHUMAN

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionáli...