www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Munkatársat keresünk könyvelés szakterületre

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves könyvelési területen végzett gyakorlat
  • Könyvelő szakma iránti elhivatottság, önálló, precíz munkavégzés,
  • Analitikus gondolkodás

Előny:

  • Excel program legalább középszintű ismerete
  • Gazdálkodást érintő, számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete

Főbb feladatok:

  • Számviteli és pénzügyi általános ügyintézés
  • Analitikus és főkönyvi könyvelés
  • Folyamatos egyeztetések (könyvelési, adó, főkönyvi analitika) elvégzése
  • Főkönyvi zárásokban való részvétel
  • Adóanalitikák vezetése, adóbevallások előkészítése

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Karrier lehetőség
  • Szakmai tudás továbbfejlesztése
  • Továbbképzések támogatása
  • Barátságos, fiatalos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

 Kecskemét

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát bérigény feltüntetésével az alábbi email  címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő