www.cvonline.hu
Számviteli munkatárs (Törökbálint)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.12.12.
Jelentkezési határidő: 2014.12.13.
Hirdetés azonosító: 886882
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező az élelmiszeripari szektorban működő Ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat Számviteli munkatárs pozícióba.

Feladatok:
- Teljes körű könyvelési feladatok
- NAV és egyéb hatósági bevallások elkészítése
- Havi zárások lebonyolítása
- Éves beszámoló elkészítésében aktív részvétel
- Pénzügyi nyilvántartások vezetése, folyamatos aktualizálása
- Aktív részvétel a likviditási terv elkészítésében
- Vevő/szállító állomány kezelése
- Egyéb pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények
- Szakirányú végzettség
- 1-3 év számviteli területen szerzett tapasztalat
- Pénzügyi adminisztráció területén szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Nagyfokú precizitás, megbízhatóság
- Pontos, önálló munkavégzés