Számviteli munkatárs (Spanyol vagy Olasz vagy Francia vagy Német nyelvtudással)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2012.06.05.
Jelentkezési határidő: 2014.05.29.
Hirdetés azonosító: 413421
lejárt

Nemzetközi partnerünk egész Európát kiszolgáló budapesti ügyfélszolgálati központjába keresünk számviteli munkatársakat Olasz vagy Spanyol vagy Francia vagy Német nyelvtudással, jelenleg több nyitott pozícióink van. Ebben a munkakörben, a versenyképes bérezés / juttatási csomag mellett, szakmai tréningekben részesülhetsz, mindez egy nívós cég Budai irodaházában. Egyaránt várunk frissdiplomásokat számviteli érdeklődéssel és 1-3 év tapasztalattal rendelkező szakembereket.

Feladatok:

- A nyitott pozíciók leginkább könyvelés (vevői, szállítói és főkönyvi), számlázás és kintlévőség kezelés területén vannak nyelvtudástól, végzettségtől / a tapasztalattól függően

Elvárásaink a pozíciók betöltéséhez:

- Analitikus látásmód
- Kiváló Olasz vagy Francia vagy Német vagy Spanyol és Középfokú Angol (egy nyelv ismerete nem elég)
- Jó kommunikáció és problémamegoldás
- Magabiztos, pontos munkavégzés önállóan
- Közgazdász / számviteli végzettség vagy tapasztalat pénzügy / számvitel területén

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet ez a lehetőség, jelentkezz, s küldd el nekünk Word formátumú, angol nyelvű önéletrajzodat!
Munkavégzés helye: Budapest