www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs (német nyelvtudással)

  • A hirdetés 1268 napja lejárt

Német tulajdonú, nemzetközi üzlethálózattal rendelkező divatcég budapesti központjába keres:

Számviteli munkatársat

Feladatai:

  • Teljes körű főkönyvi könyvelés
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban
  • A könyvvizsgálat támogatása
  • Bevallások, statisztikák, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás bankokkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval és a német anyavállattal
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés, vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes szakmai német nyeltudás (teszteljük)
  • Axapta ügyviteli rendszer ismerete előny
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz, alapos munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság, csapatjátékos hozzáállás

Német és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével kérjük, az alábbiakban olvasható e-mail címre küldje.

New Yorker Hungary Kft.

Bédi Martina

Várjuk Pályázatát!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő