www.cvonline.hu

Számviteli Munkatárs / Könyvelő

  • A hirdetés 723 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi hátterű, vendéglátás területén tevékenykedő vállalat munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

Feladatok, munkakör:

  • Bejövő számlák kezelése, számlaigazoltatási rendszer karbantartása
  • Bejövő számlák kontírozás alapján történő analitikus rögzítése, könyvelése
  • Banki tételek könyvelése, kifizetésekhez és pénzbefolyásokhoz kapcsolódó egyéb könyvelés, folyószámlák egyeztetése
  • Értékesítéshez kapcsolódó pénztárelszámolások ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
  • Részvétel a havi és éves zárási folyamatban, egyéb könyvelési és pénzügyi folyamatok támogatása

Követelmények:

  • Közép- vagy felsőfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség
  • Számviteli-pénzügyi területen hasonló munkakörben végzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Könyvelési tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Megbízhatóság, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Magabiztos kommunikáció
  • Felelősségérzet a munkakörébe tartozó teljes munkafolyamatért
  • Nyitottság és folyamatos fejlődés iránti igény
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Előny: SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatások

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol