www.cvonline.hu

Számviteli Munkatárs / Könyvelő

  • A hirdetés 481 napja lejárt

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég, amely tíz év leforgása alatt néhány éttermet üzemeltető Kft-ből Közép-Európa egyik vezető étteremüzemeltető részvénytársaságává nőtte ki magát. Különlegessé azonban nemcsak ez teszi, hanem egyedülálló kultúrája, ahol a legfontosabb alkalmazottainak szakmai és emberi fejlődése, hiszen velük együtt éri el sikereit. Ha szeretnél munkád során újat tanulni és egy lendületes, fiatalos csapatban dolgozni, akkor jelentkezz az alábbi pozícióba:

Budapest

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Emberközpontú, barátságos, de pörgős és dinamikus munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag (cafetéria, bonusz, kedvezményes étkezés)

Feladatok, munkakör:

  • Bejövő számlák kezelése, számlaigazoltatási rendszer karbantartása
  • Bejövő számlák kontírozás alapján történő analitikus rögzítése, könyvelése
  • Banki tételek könyvelése, kifizetésekhez és pénzbefolyásokhoz kapcsolódó egyéb könyvelés, folyószámlák egyeztetése
  • Értékesítéshez kapcsolódó pénztárelszámolások ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
  • Részvétel a havi és éves zárási folyamatban, egyéb könyvelési és pénzügyi folyamatok támogatása
  • Adminisztációs, dokumentációs feladatok ellátása

Követelmények:

  • Minimum középfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Számviteli-pénzügyi területen hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Könyvelési tapasztalat – 1-2 év
  • Felhszanálói szintű MS Office ismeretek
  • Magas szintű Excel ismeretek
  • Megbízhatóság, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Magabiztos kommunikáció
  • Felelősségérzet a munkakörébe tartozó teljes munkafolyamatért
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Előny: Integrált vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete pl. SAP

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő