Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

SZÁMVITELI MUNKATÁRS / KÖNYVELŐ
 (HF 12-8405)

 pozícióba.

Feladat

  • Operatív munkavégzés a számviteli osztály munkájában,
  • Számlakezelés, könyvelés,
  • Havi és éves zárási feladatok ellátása,
  • Statisztikák, jelentések készítése a holding és a menedzsment számára.

Elvárások

  • Pénzügy, számvitel területén szerzett képesítés előny,
  • Számvitel területén szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Francia nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés, versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Baranya megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8405"- ás referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése