www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs (AR)

  • A hirdetés 867 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Kifizetetlen jegyek és számlák ellenőrzése
  • Vevő számlák könyvelése
  • IATA utazási irodák, ügynökök által történő eladások teljes kontrollja
  • Kétségessé vált tételek könyvelése, elhatárolások készítése
  • Más légitársaságok számára számlák kiállítása és könyvelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Havi zárásban való részvétel
Elvárások:
  • Minimum 1-2 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat (pl.: vevői számlák könyvelése, kintlévőség kezelés, számlázás)
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP tapasztalat
  • Pontos, alapos munkavégzés
  • Monotóniatűrés
Előny:
  • Pénzügy/számvitel területen végzett tanulmányok
  • Egyéb európai nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • Cafeteria, bónusz
  • Modern irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő