www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs (4 órás)

  • A hirdetés 124 napja lejárt

Számviteli munkatárs - 4 órás munkakörbe

Az új kollégánk legfontosabb feladata a szállítói számlák napi könyvelése, a kapcsolódó számviteli feladatok ellátása, a bejövő számlakönyv felügyelete. Emellett fontos szerepe van a költségelhatárolások könyvelésében, egyzetetésében és ellenőrzésében.

Feladatok

  • Bejövő számlák/előlegszámlák napi szintű könyvelése, analitikus egyeztetése, analitika elkészítése,
  • A számlák mögötti gazdasági események igazoltságának ellenőrzése, egyeztetés az igazolókkal,
  • Továbbszámlázott/továbbszámlázandó tételek analitikájának elkészítése, egyeztetése,
  • Kiemelt zárási feladatok: költségelhatárolások könyvelése és egyeztetése a költségek viselőivel, átértékelések, egyeztetések,
  • Egyéb számviteli, könyvelési, egyeztetési feladatok,
  • Számviteli munkatársak helyettesítése,
  • Más osztályokkal való együttműködés, a kért adatok, információk megadása,
  • A könyvvizsgálók és a belső ellenőrök munkájának segítése, az általuk kért adatok és anyagok elkészítése és átadása.

Ha Önnek számít

  • Hogy munkájával értéket teremthet
  • Hogy tagja lehet egy nyitott, lendületes és jó hangulatú csapatnak
  • A multinacionális környezet
  • Hogy megismerheti egy piacvezető biztosító belső működését

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Számviteli területen, könyvelésben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintú MS Office ismeret
  • Precizitás és felelősségteljes munkavégzés
  • Együttműködési készség és a változások rugalmas kezelése
  • Alapfokú angol nyelvtudás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy regisztráljon és jelentkezzen az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatát bizalmasan kezeljük.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol