www.cvonline.hu

Számviteli menedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2015.02.25.

Pozíció leírása / Job description

Piacvezető telekommunikációs szektorban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk Számviteli menedzsert

Feladatok:

- Könyvelési feladatok ellátása a magyar és nemzetközi számviteli szabályoknak megfelelően
- Részvétel a havi számviteli zárási feladatokban
- Könyveléshez kapcsolódó előkészítő, kalkulációs feladatok
- Elszámolásokhoz kapcsolódó egyeztetési, ellenőrzési feladatok
- Speciális számla tételek adózási, könyvelés technikai egyeztetése
- Számviteli információk biztosítása a kiszolgáló területek részére
- Kapcsolattartás, szakmai egyeztetések a közreműködő szervezetekkel

Elvárások:

- Minimum 1 éves teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
- Felsőfokú iskolai végzettség - számvitel szakirány
- Mérlegképes könyvelői képesítés
- MS Office alkalmazás ismerete
- Aktív középfokú angol nyelvismeret
- IFRS és SAP ismerete
- Big4 és SSC (GL) tapasztalattal rendelkező emberek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

- Kiváló karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Dinamikus környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő