www.cvonline.hu

Számviteli koordinátor

  • A hirdetés 604 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató központ Zrt. Vasúti folyószámla csoportjába

 számviteli koordinátor

munkatársat keres.

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV Csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk a MÁV csoport vállalatainak nyújt teljeskörű számviteli szolgáltatást. Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel; várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra.

A munkakört jellemző fő feladat a vasútközi folyószámlával foglalkozó kis csapat szakmai irányítása.

A részfeladatok rövid összefoglalása:

  • Vasútközi folyószámlával kapcsolatos tranzakciók (árbevétel, költség, ráfordítások, értékvesztés) könyvelése,
  • kimenő-, bejövő leszámolások könyvelése,
  • banki kiegyenlítések, utalványok könyvelése,
  • kimenő számlák kiállítása,
  • partner vasutakkal kapcsolatos folyószámlák egyeztetése, egyenlegközlés, eltérések rendezése,
  • kimenő- és bejövő leszámolásokból keletkező időbeli elhatárolások (aktív, passzív) képzése és könyvelése,
  • közreműködés az évközi és éves zárás feladatainak megvalósításában, valamint
  • a könyvvizsgálathoz és egyéb auditokhoz szükséges adatszolgáltatások biztosítása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Diplomával igazolt, befejezett felsőfokú állami iskolai végzettség /gazdasági főiskola, vagy egyetem/,
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • legalább 3 év számviteli területen szerzett releváns szakmai gyakorlat,
  • számítógépes ismeretek: gyakorlott felhasználó, alapos Excel ismeretekkel.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Angol/német/orosz nyelvtudás,
  • üzleti szemlélet, stratégiai gondolkodás,
  • eredmény-orientáltság,
  • jó koordinációs és elemző készség,
  • önállóság, munkaszeretet, precizitás.

Amit a cég kínál:

  • Fejlődő környezetben, szakmailag is érdekes feladatok.
  • Az állami szférában jellemző fizetési színvonal.
  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás).
  • Biztos vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, a Népliget közelében.

A jelentkezés határideje: 2015. május 25.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a "Jelentkezés" gombra kattintva.  Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő