www.cvonline.hu

Számviteli koordinátor

  • A hirdetés 156 napja lejárt

Feladatok

  • 3 fős csapattal a számviteli munkálatok megszervezése és irányítása;

  • Napi könyvelési feladatok és egyeztetések ellátása;

  • Számviteli bizonylatok ellenőrzése, jóváhagyása;

  • Számlázás, kontírozás;

  • Pénzügyi feladatok ellátása;

  • Bevallások készítése, ellenőrzése;

  • Havi, negyedéves és éves zárások elkészítése, illetve azokhoz kapcsolódó ellenőrzések és egyeztetések;

  • Partnerekkel, bérszámfejtéssel való kapcsolattartás;

  • Szabályzatok, dokumentációk készítése;

  • Egyéb felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • 6-8 éves könyvviteli gyakorlat;

  • Felsőfokú számviteli képesítés;

  • Mérlegképes könyvelői regisztráció;

  • Adó jogszabályok naprakész ismerete;

  • Integrált rendszerek magabiztos ismerete;

  • Felhasználói informatikai ismeretek (Excel, Word);

  • Támogató vezetői mentalitás;

  • Rugalmas és határozott személyiség.

Előny

  • Angol nyelvismeret.