www.cvonline.hu
Számviteli kapcsolattartó/könyvelő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.19.
Jelentkezési határidő: 2017.01.24.
Hirdetés azonosító: 1031317
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Könyvelők, auditorok figyelem!
Könyveltél már 1-2 évig vagy eltöltöttél 1-2 szezont audit cégeknél, emellett folyékonyan beszélsz angolul? Te kellesz nekünk! Nemzetközi ügyfelünk munkatársakat keres az alábbi változatos feladatokra:

- részvétel az ügyfelek könyvelésben
- az ügyfelek magyar leányvállalatait érintő teljes körű adminisztráció, napi pénzügyi tevékenységek elvégzése
- audit szervezése, lebonyolítása
- havi, negyedéves, éves beszámolók és jelentések összeállítása az ügyféligények szerint
- MNB jelentések készítése
- adóbevallások ellenőrzése, küldése
- részvétel az ügyfeleket érintő nemzetközi és magyar jogi ügyekben, jogi tanácsadók bevonásával
- kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel
- Igazgatósági Ülések szervezése, pénzügyi adatok prezentálása az ügyfelek részére

Követelmények
- felsőfokú szakmai végzettség
- legalább 1 év szakmai tapasztalat könyvelés, audit vagy pénzügyi területen
- folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- pontosság, precizitás

- versenyképes juttatások
- fiatalos, dinamikus csapat
- családias légkör
- belvárosi lokáció
- nemzetközi projektekben való részvétel
- komplex feladatok ellátása

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens részmunkaidőben

Trenkwalder Kft

Építőipari megbízónk számára keresünk munkatárs...
Budapest

CNC gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több k...
Budapest

Gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásával foglal...