www.cvonline.hu
Számviteli kapcsolattartó/könyvelő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.19.
Jelentkezési határidő: 2017.01.24.
Hirdetés azonosító: 1031317
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Könyvelők, auditorok figyelem!
Könyveltél már 1-2 évig vagy eltöltöttél 1-2 szezont audit cégeknél, emellett folyékonyan beszélsz angolul? Te kellesz nekünk! Nemzetközi ügyfelünk munkatársakat keres az alábbi változatos feladatokra:

- részvétel az ügyfelek könyvelésben
- az ügyfelek magyar leányvállalatait érintő teljes körű adminisztráció, napi pénzügyi tevékenységek elvégzése
- audit szervezése, lebonyolítása
- havi, negyedéves, éves beszámolók és jelentések összeállítása az ügyféligények szerint
- MNB jelentések készítése
- adóbevallások ellenőrzése, küldése
- részvétel az ügyfeleket érintő nemzetközi és magyar jogi ügyekben, jogi tanácsadók bevonásával
- kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel
- Igazgatósági Ülések szervezése, pénzügyi adatok prezentálása az ügyfelek részére

Követelmények
- felsőfokú szakmai végzettség
- legalább 1 év szakmai tapasztalat könyvelés, audit vagy pénzügyi területen
- folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- pontosság, precizitás

- versenyképes juttatások
- fiatalos, dinamikus csapat
- családias légkör
- belvárosi lokáció
- nemzetközi projektekben való részvétel
- komplex feladatok ellátása

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior Compliance Controller

Exact Solutions Kft.

Our prestigious multinational partner is search...
Budapest

Applikációs mérnök

Hire-One Kft.

   Legyünk együtt sikeresek!Autóipari termékeke...
Oroszlány, Székesfehérvár, Veszprém, Veszprém

Gyakornok - szerszámgyártás logisztikai támogatása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerszámgyára a présszerszámok...
Győr