www.cvonline.hu

Számviteli gyakornok(szakmai gyakorlat)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.03.28.
Hirdetés azonosító: 1135044
lejárt

Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal telekommunikációs területen működő, piacvezető partnercégünk a Magyar Telekom Nyrt. számviteli területére keresünk nappali tagozatos, aktív/passzív féléven hallgató jelentkezőket (minimum még 6 hónap hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat).

Feladatok:

  • Tárgyi eszközök aktiválása
  • Eszközváltozások számviteli dokumentálása,
  • Analitikus és főkönyvi eltérések okának felderítése és javítása

Elvárások:

  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony fennállása (minimum 12 hónap)
  • Számviteli tanulmányok folytatása, minimális SAP ismeret,
  • rugalmas és együttműködő hozzáállás.
  • Hosszútávú munkavállalás (minimum 6 hónap, azaz minimum 1 szemeszter)
  • Heti minimum 20 óra vállalása kötelező.
  • aktív nappali tagozatos jogviszony folytatása
  • betöltött 18 életév , érettségi
  • MS Office ismeret
  • jó kommunikációs készség és ügyfélközpontú hozzáállás
  • folyamatos és heti rendszeres munkavállalás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig - 08.00-16.30-ig - hetente legalább 24 órában

Előnyt jelent:

  • Gépírási gyakorlat
  • SAP (számvitel/pénzügy)modul ismerete
  • Irodai adminisztratív munkában már megszerzett munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Hasonló munkakörben (számviteli vagy pénzügyi területen) szerzett munkatapasztalat
  • Hosszútávú munkavállalás (12 hónap, azaz legalább egy évig)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 926,00 Ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • A válllat időszakot követően - a tanulmányok végén - a megrendelői oldal részéről felkínált főállású munkalehetőség

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá Link megjelenítése követően!

Információk: Dénes Arnold Mobilon: a +36 70 452-3312-es telefonszámon vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.