www.cvonline.hu

Számviteli gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 840782
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a telekommunikációs területen működő, piacvezető partnercégünk a Magyar Telekom Nyrt. számviteli területére keresünk nappali tagozatos, aktív féléven minimum 6 hónap hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Feladatok:

  • Tárgyi eszközök aktiválása
  • Eszközváltozások számviteli dokumentálása,
  • Analitikus és főkönyvi eltérések okának felderítése és javítása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatoshallgatói jogviszony fennállása (minimum 12 hónap)
  • Számviteli tanulmányok, SAP ismerete, rugalmas, együttműködő hozzáállás.
  • Hosszútávú munkavállalás (legalább egy évig)
  • Heti minimum 20 óra vállalása kötelező.

  • Munkaidő: H-P 08:00-16:30 (heti min. 20 óra)

  • aktív nappali tagozatos jogviszony folytatása
  • betöltött 18 életév , érettségi
  • MS Office ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú hozzáállás
  • folyamatos és heti rendszeres munkavállalás

Amennyiben minimum 6 hónapon át el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz!

Előnyt jelent:

  • a gépírási gyakorlat
  • irodai adminisztratív munkában már megszerzett munkatapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség
  • esetleg hasonló munkakörben (számviteli vagy pénzügyi területen) szerzett munkatapasztalat

Bruttó órabér: 584-600 Ft/óra

Harmad- / negyed-ötödéves jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk

  • bruttó 584 Ft-os kezdő órabér + (betanulást követően) minőségi- / jelenléti bónusz
  • multinacionális munkakörnyezet
  • a nappali tagozatos tanulmányokat követően a vállalatnál megszerzett munkatapasztalatokat figyelembe véve főállású karrier lehetőségének a felajánlása

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá Link megjelenítése követően!