www.cvonline.hu

Számviteli gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 808586
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Jelenleg az Avaka cégcsoport könyvelőirodájába keresünk gyakornokot.

Feladatok:

  • könyvelési adatrögzítés
  • számlák rögzítése
  • kontírozás
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • széleskörű számviteli ismeretek
  • folyamatban lévő pénzügy, számviteles tanulmányok
  • min. középfokú angol nyelvtudás
  • min. heti 3 nap munka vállalása

Előnyt jelent:

  • 1 év, vagy annál hosszabb távú hallgatói jogviszony

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700 Ft./óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.