www.cvonline.hu
Számviteli gyakornok (Referenciaszám:PJ2803)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.04.02.
Jelentkezési határidő: 2014.04.19.
Hirdetés azonosító: 791896
lejárt

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióra

Számviteli gyakornok

Feladatok:

- Fizetési file-ok konzisztencia ellenőrzése,
- Szállítói egyenlegközlő előkészítése
- Szállítói panaszok előkészítése
- Request for info előkészítése

Elvárások:

- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Legalább 5 hónapos idő vállalása, heti 20 órában
- Stabil társalgási szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- Magas szintű Excel ismeret (fkeres, pivot tábla készségszintű alkalmazása)
- Megbízható személyiség
- Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes javadalmazás

Várható munkakezdés: Akár azonnal

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.