www.cvonline.hu

Számviteli gyakornok - Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 860821

Zöldség és gyümölcstermesztéssel foglalkozó vállalkozásokat integráló partnerünk megbízásából keresünk:

Feladatok:
  • a könyvelési csapat valamint a pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • részvétel könyvelési feladatok előkészítésében
  • lekönyvelt számlák könyvelési adatainak ellenőrzése
  • egyszerű kimutatások készítése
  • riportok készítésében való részvétel
  • általános irodai feladatok ellátása: fénymásolás, lefűzés, iratrendezés
Elvárások:
  • folyamatban lévő egyetemi tanulmányok NAPPALI tagozaton (elsősorban közgazdász vagy számvitel szakos hallgatok jelentkezésest várjuk)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmasság
  • heti legalább 2-3 munkanap vállalása
Amit kínálunk:
  • órabér bruttó 600 Ft
  • folyamatos munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkaidő: Hétfő és péntek között, 7,00-15,00 között
Kapcsolat:
Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni a munkakör megnevezésével lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy a +36-20/665-5710 telefonszámon.