www.cvonline.hu

Számviteli folyamatmenedzser

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:    pénzügy, számvitel, könyvelés

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • részvétel a Társaság számviteli ellenőrzési folyamataiban
  • főkönyvi számlafelelős feladatainak ellátása
  • analitika -főkönyvi egyezőségek ellenőrzése
  • nyitott egyenlegek alátámasztása
  • magyar és nemzetközi (IFRS) számviteli sztenderdeknek való megfelelés biztosítása
  • számviteli állásfoglalások kialakítása
  • a számviteli rendszerfejlesztések tesztelése
  • termékek, szolgáltatások és tevékenységek utasításainak véleményezése
  • projektekben való részvétel
  • fejlesztési lehetőségek felderítése és folyamatjavítási előterjesztések készítése, véleményeztetése, elfogadtatása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • gazdasági felsőfokú végzettség
  • mérlegképes könyvelői bizonyítvány
  • minimum 5 év szakmai gyakorlat számviteli területen
  • SAP modulok ismerte ( FI, MM, SD, CO, AA)
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • irodai alkalmazások gyakorlott felhasználói szintű ismerete
  • a vonatkozó számviteli- és adójogszabályok ismerete
  • magas szintű kommunikáció szóban és írásban
  • átfogó látásmód, komplex problémafelismerés- és megoldási készség
  • magas szintű pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes )

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő