www.cvonline.hu
Számviteli- és riporting munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.20.
Jelentkezési határidő: 2014.03.22.
Hirdetés azonosító: 775984
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat Számviteli- és riporting munkatárs pozícióba.

Feladatok:

- Napi könyvelési feladatok elvégzése
- Havi zárási feladatok: átértékelések, elhatárolások készítése, főkönyvi egyeztetések, tárgyi eredmények aktiválása, értékcsökkenések elszámolása, készletérték meghatározása, központilag felosztott költségek és biztosítékok kezelése
- Folyószámlahitel kezelése, dokumentálása, könyvelése, kamatkalkulációk elkészítése
- Riportálás az anyavállalat felé
- Jelentéskészítés az MNB felé (elsősorban PSZÁF)
- Havi értékesítési jutalékok számítása, elhatárolása és kimutatása
- Cash-flow és terv-tény elemzések készítése

Követelmények
- Szakirányú pénzügyi / gazdasági diploma
- Minimum 3 éves tapasztalat controlling, riportálás és számviteli területen
- Banki szektorban szerzett tapasztalat előny
- Középszintű angol; írásban és szóban (inkább írásban kell használni)
- Felhasználói szintű MS Office tudás (főként Excel)
- AdviseSoft system ismerete előny
- Önálló, precíz, pontos munkavégzés